MFR25SFRE52-12R
Vitrohm
Not Assigned
MFR25SFRE52-12R
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole
Availability
Stock:
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
MFR_S
12 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.9 mm
3.4 mm
Axial
AEC-Q200
Metal Film Resistors General Purpose
Normal & Miniature Style Metal Film Resistor
Brand: Vitrohm
Lead Diameter: 0.45 mm