AF0805FR-07154KL
Vitrohm
Not Assigned
AF0805FR-07154KL
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD
Availability
Stock:
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
AF
154 kOhms
125 mW (1/8 W)
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V