VJ0805D680KXAAT
Vishay
77-VJ0805D680KXAAT
VJ0805D680KXAAT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT VJ0805D680KXAAT
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 6000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
68 pF
50 VDC
C0G (NP0)
10 %
0805
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.45 mm (0.057 in)