VJ0805D511MXBAJ
Vishay
77-VJ0805D511MXBAJ
VJ0805D511MXBAJ
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT VJ0805D511MXBAJ
Factory Lead Time:
Minimum: 6000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
510 pF
100 VDC
C0G (NP0)
20 %
0805
- 55 C
+ 125 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.45 mm (0.057 in)