VJ0603D1R0DXAAJ
Vishay
77-VJ0603D1R0DXAAJ
VJ0603D1R0DXAAJ
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT VJ0603D1R0DXAAJ
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
1 pF
50 VDC
C0G (NP0)
0.5 pF
0603
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.94 mm (0.037 in)