TNPW1206464KDETA
Vishay
71-TNPW1206464KDETA
TNPW1206464KDETA
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD TNPW-1206 464K 0.5% T-9 RT1
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 1
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
464 kOhms
0.5 %
25 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.5 mm (0.02 in)
- 55 C
+ 155 C
250 mW (1/4 W)
200 V