TNPW1206390RBEEA
Vishay
71-TNPW1206390RBEEA
TNPW1206390RBEEA
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 390ohms .1% 25ppm
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Products
RoHS:
Reel
TNPW e3
390 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
520 mW
200 V