TNPW08056K49BETA
Vishay
71-TNPW08056K49BETA
TNPW08056K49BETA
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 6.49Kohms .1% 25ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS: No - RoHS Version Available
Reel
Cut Tape
MouseReel
TNPW
6.49 kOhms
0.1 %
25 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.45 mm (0.018 in)
- 55 C
+ 155 C
125 mW (1/8 W)
150 V