PCAN0805K3R00FST1
Vishay
71-PCAN0805K3R00FST1
PCAN0805K3R00FST1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD PCAN0805 100PPM 3 1% S T1 E1
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
In Stock: 880
Stock:
880 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Vishay
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
PCAN
3 Ohms
1 %
100 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.38 mm (0.015 in)
- 55 C
+ 155 C
1 W
100 V