MMA02040D1693BB300
Vishay
594-MMA02040D1693BB3
MMA02040D1693BB300
Mfr.:
Description:
MELF Resistors MMA 0204-25 0.1% BL 169K
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: MELF Resistors
MMx Precision
169 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.1 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
200 V
MELF 0204
1.4 mm
3.6 mm