MBB0207VC4999FC100
Vishay
594-MBB0207VC4999FC1
MBB0207VC4999FC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
MBx/SMA - Professional
49.9 Ohms
600 mW
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Brand: Vishay
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm