M-2512K3000FSTF
Vishay
71-M-2512K3000FSTF
M-2512K3000FSTF
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD M-2512 100PPM 300 1% S TF e3
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
300 Ohms
2 W
1 %
100 PPM / C
- 65 C
+ 155 C
200 V
2512
6.35 mm (0.25 in)
3.15 mm (0.124 in)
0.381 mm (0.015 in)