M-0805K49R9FST1
Vishay
71-M-0805K49R9FST1
M-0805K49R9FST1
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD M-0805 100PPM 49.9 1% S T1 e3
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
49.9 Ohms
200 mW (1/5 W)
1 %
100 PPM / C
- 65 C
+ 155 C
70 V
0805
2.032 mm (0.08 in)
1.27 mm (0.05 in)
0.381 mm (0.015 in)