GA1812A391KBGAT31G
Vishay
77-GA812A391KBGAT31G
GA1812A391KBGAT31G
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA1812A391KBGAT31G
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
390 pF
1 kVDC
C0G (NP0)
10 %
1812
SMD/SMT
- 55 C
+ 150 C
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.18 mm (0.086 in)