GA1206Y474JXAATEDG
Vishay
77-GA206Y474JXAATEDG
GA1206Y474JXAATEDG
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA1206Y474JXAATEDG
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 2500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
0.47 uF
50 VDC
X7R
5 %
1206
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.7 mm (0.067 in)