GA0805Y683KXBBTEDG
Vishay
77-GA805Y683KXBBTEDG
GA0805Y683KXBBTEDG
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA0805Y683KXBBTEDG
Lifecycle:
New At Mouser
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
0.068 uF
100 VDC
X7R
10 %
0805
+ 150 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.7 mm (0.067 in)