GA0805H123JXXAP31G
Vishay
77-GA805H123JXXAP31G
GA0805H123JXXAP31G
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA0805H123JXXAP31G
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
0.012 uF
25 VDC
X8R
5 %
0805
+ 150 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.45 mm (0.057 in)