GA0402D3R3BXAAC31M
Vishay
77-GA402D3R3BXAAC31M
GA0402D3R3BXAAC31M
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA0402D3R3BXAAC31M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
3.3 pF
50 VDC
C0G (NP0)
0.1 pF
0402
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
1.02 mm (0.04 in)
0.51 mm (0.02 in)
0.61 mm (0.024 in)