CRCW25121M20JNTG
Vishay
71-CRCW25121M20JNTG
CRCW25121M20JNTG
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD CRCW2512 1.2M 5% 200 R67
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
D/CRCW
1.2 MOhms
1 W
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
500 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.15 mm (0.124 in)
0.6 mm (0.024 in)