CDR31BX392BKWSAJ
Vishay
77-CDR31BX392BKWSAJ
CDR31BX392BKWSAJ
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CDR31BX392BKWSAJ
Lifecycle:
New At Mouser
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
3900 pF
100 VDC
10 %
0805
SMD/SMT
- 55 C
+ 125 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.3 mm (0.051 in)