VJ1206Y331MLLAJ32
Vishay / Vitramon
77-VJ1206Y331MLLAJ32
VJ1206Y331MLLAJ32
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 20% 630V X7R AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 6000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS: N
330 pF
630 VDC
X7R
20 %
1206
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
1.7 mm (0.067 in)