GA1210A182GXAAT31G
Vishay / Vitramon
77-GA210A182GXAAT31G
GA1210A182GXAAT31G
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT GA1210A182GXAAT31G
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 6000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
1800 pF
50 VDC
C0G (NP0)
2 %
1210
SMD/SMT
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1.94 mm (0.076 in)