CWR11NH105MB
Vishay / Sprague
71-CWR11NH105MB
CWR11NH105MB
Mfr.:
Description:
Tantalum Capacitors - Solid SMD 293D105X0050C8TB
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
5.000 Quote
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD
RoHS:
CWR11
1 uF
50 VDC
20 %
C Case
6 mm (0.236 in)
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)