136D226X0100F2
Vishay / Sprague
71-136D226X0100F2
136D226X0100F2
Mfr.:
Description:
Tantalum Capacitors - Wet 136D226X0100F2
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 25   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Tantalum Capacitors - Wet
22 uF
Axial
23.42 mm (0.922 in)
7.14 mm (0.281 in)