V10PM15HM3/H
Vishay Semiconductors
78-V10PM15HM3/H
V10PM15HM3/H
Mfr.:
Description:
Schottky Diodes & Rectifiers 150V 10A TMBS TO-277A (SMPC)
ECAD Model:
In Stock: 8.100
Stock:
8.100 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers
RoHS:
REACH - SVHC:
Schottky Rectifiers
SMD/SMT
SMPC (TO-277A-3)
Single
Si
10 A
150 V
1 V
180 A
200 uA
- 40 C
+ 175 C
V10PM
AEC-Q101
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Vishay Semiconductors
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Product Type: Schottky Diodes & Rectifiers
Factory Pack Quantity: 1500
Subcategory: Diodes & Rectifiers
Tradename: eSMP
Vr - Reverse Voltage: 150 V