CPF38R2000FKB14
Vishay / Dale
71-CPF38R2000FKB14
CPF38R2000FKB14
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole CPF-3 8.2 1% T-1 B14
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
CPF
8.2 Ohms
3 W
1 %
100 PPM / C
- 65 C
+ 230 C
500 V
4.57 mm
14.1 mm
Axial
Metal Film Resistors
Metal Film Resistors, Industrial Power, Precision, Flameproof
Brand: Vishay / Dale
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Features: Low noise
Lead Diameter: 0.81 mm