MBB0207VD3309BC100
Vishay / Beyschlag
594-MBB0207VD3309BC1
MBB0207VD3309BC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-25 0.1% CECC 06 C1 33R
ECAD Model:
In Stock: 625
Stock:
625 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 625 will be subject to minimum order requirements.
RoHS:
MBB
33 Ohms
600 mW
0.1 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Brand: Vishay / Beyschlag
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CZ
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm