VR68000003904FAC00
Vishay / BC Components
594-VR68000003904FAC
VR68000003904FAC00
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole VR68 1% AC 3M9
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
VR68
3.9 MOhms
1 W
1 %
- 55 C
+ 155 C
10 kV
6.8 mm
18 mm
Axial
Brand: Vishay / BC Components
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: IN
Lead Diameter: 0.78 mm