MBE0414VC1002FC100
Vishay / BC Components
594-MBE0414VC1002FC1
MBE0414VC1002FC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBE/SMA 0414-50 1% CECC 06 C1 10K
10 kOhms
1 W
1 %
+ 155 C
500 V
4.2 mm
11.9 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.8 mm
Lead Spacing: 15 mm