MBE04140C3607JC100
Vishay / BC Components
594-MBE04140C3607JC1
MBE04140C3607JC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBE/SMA 0414-50 5% C1 R36
360 mOhms
1 W
5 %
+ 155 C
500 V
4.2 mm
11.9 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.8 mm
Lead Spacing: 15 mm