MBB0207VD2432CC100
Vishay / BC Components
594-MBB0207VD2432CC1
MBB0207VD2432CC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-25 0.25% CECC 06 C1 24K3
Factory Lead Time:
7 Weeks Estimated factory production time.
24.3 kOhms
600 mW
0.25 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm