MBB0207IC5111FCT00
Vishay / BC Components
594-MBB0207IC5111FCT
MBB0207IC5111FCT00
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-50 1% L0 CT 5K11
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
5.11 kOhms
600 mW
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Axial
Reel
Cut Tape
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm