MBB0207IC2150DC100
Vishay / BC Components
594-MBB0207IC2150DC1
MBB0207IC2150DC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-50 0.5% L0 C1 215R
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
215 Ohms
600 mW
0.5 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm