MBB0207IC1784FC100
Vishay / BC Components
594-MBB0207IC1784FC1
MBB0207IC1784FC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-50 1% L0 C1 1M78
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
1.78 MOhms
600 mW
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm