MBB0207IC1439FRP00
Vishay / BC Components
594-MBB0207IC1439FRP
MBB0207IC1439FRP00
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-50 1% L0 RP 14R3
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
14.3 Ohms
600 mW
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm