MBB02070D2701FC100
Vishay / BC Components
594-MBB02070D2701FC1
MBB02070D2701FC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-25 1% C1 2K7
Lifecycle:
New At Mouser
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
2.7 kOhms
600 mW
1 %
25 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.6 mm
Lead Spacing: 10 mm