MBA0204VC2944FC100
Vishay / BC Components
594-MBA0204VC2944FC1
MBA0204VC2944FC100
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBA/SMA 0204-50 1% CECC 06 C1 2M94
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
2.94 MOhms
400 mW
1 %
+ 155 C
200 V
1.6 mm
3.6 mm
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.5 mm
Lead Spacing: 5 mm