MBA0204BC1211FCT00
Vishay / BC Components
594-MBA0204BC1211FCT
MBA0204BC1211FCT00
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole MBA/SMA 0204-50 1% KL CT 1K21
Lifecycle:
New At Mouser
Factory Lead Time:
7 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
MBA - Professional
1.21 kOhms
400 mW
1 %
+ 155 C
200 V
1.6 mm
3.6 mm
Axial
Reel
Cut Tape
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.5 mm
Lead Spacing: 5 mm