LCA0414001009JD200
Vishay / BC Components
594-LCA0414001009JD2
LCA0414001009JD200
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole LCA0414 10R 5% R2
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
LCA
Standard
Axial
10 Ohms
600 mW
5 %
- 55 C
+ 155 C
500 V
4.2 mm
12.2 mm
Brand: Vishay / BC Components
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Lead Diameter: 0.8 mm