WSU135-0880-R
Triad Magnetics
553-WSU135-0880-R
WSU135-0880-R
Mfr.:
Description:
Wall Mount AC Adapters 100-240V Wall Pwr Sply 13.5VDC at 880mA cUL, Center NEG, PLUG=5.5x2.1x11mm
Fixed Plugs
100 VAC to 240 VAC
1 Output
11.88 W
13.5 VDC
880 mA
Industrial
Barrel Connector
2.1 mm Barrel Plug (2.1x5.5)
Brand: Triad Magnetics
Center Pin Length: 11 mm