TSM24CADBZRQ1
Texas Instruments
595-TSM24CADBZRQ1
TSM24CADBZRQ1
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 24-V 30 - A bidirectional s
ECAD Model:
In Stock: 4.845
Stock:
4.845 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Texas Instruments
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
24 V
SMD/SMT
25.5 V
SC-59-3 (SOT-23-3)
30 A
1.2 kW
12 pF
30 kV
30 kV