TSB82AF15TPZTEP
Texas Instruments
595-TSB82AF15TPZTEP
TSB82AF15TPZTEP
Mfr.:
Description:
PCI Interface IC Enhanced product PCI EXPRESS -based IEEE
ECAD Model:
In Stock: 28
Stock:
28 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
1.080 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Texas Instruments
Product Category: PCI Interface IC
RoHS:
Bridge - PCIe to PCI
4 MHz
1 Lane
1 Port
1.6 V
1.4 V
- 40 C
+ 110 C
SMD/SMT
TQFP-100
Tray
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: PH
Interface Type: PCIe
Moisture Sensitive: Yes
Operating Supply Voltage: 1.5 V