TL4050A25QDBZR
Texas Instruments
595-TL4050A25QDBZR
TL4050A25QDBZR
Mfr.:
Description:
Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref A 59 A 595-TL4050A25QDBZT
ECAD Model:
In Stock: 5.950
Stock:
5.950 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Similar Product
Texas Instruments TL4050A25QDBZT
Texas Instruments
Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref A 59 A 595-TL4050A25QDBZR
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Product Category: Voltage References
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-3
Shunt Precision References
2.5 V
0.1 %
50 PPM / C
15 mA