THS4150ID
Texas Instruments
595-THS4150ID
THS4150ID
Mfr.:
Description:
Differential Amplifiers Differential
ECAD Model:
In Stock: 102
Stock:
102 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Texas Instruments
Product Category: Differential Amplifiers
RoHS:
THS4150
1 Channel
150 MHz
650 V/us
83 dB
85 mA
15 uA
7 mV
33 V
4 V
17.5 mA
- 40 C
+ 85 C
SMD/SMT
SOIC-8
Tube
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: TW
Country of Diffusion: US
Country of Origin: TW
Pd - Power Dissipation: 1.02 W