RES11A40QDDFRQ1
Texas Instruments
595-RES11A40QDDFRQ1
RES11A40QDDFRQ1
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays Automotive low-noise matched thin-film r
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 800
Stock:
800 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Texas Instruments
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RES11A-Q1
Resistor Divider
SMD/SMT
1 kOhms
Voltage Divider
2
8 Pin
- 40 C
+ 125 C
SOT-23-THIN-8
2.95 mm
1.65 mm
1.1 mm
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: PH
Country of Diffusion: US
Country of Origin: US
Lead Spacing: 0.65 mm