CDC6CE125000ADLER
Texas Instruments
595-DC6CE125000ADLER
CDC6CE125000ADLER
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators Low-power low-jitte r bulk-acoustic-wav
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 2.396
Stock:
2.396 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1   Multiples: 1   Maximum: 25
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Texas Instruments
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
VSON-4
125 MHz
25 PPM
1.62 V
3.63 V
LVCMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 105 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
1 mm (0.039 in)
CDC6C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: PH
Country of Diffusion: US
Country of Origin: PH
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V