CDC6CE033333ADLYR
Texas Instruments
595-DC6CE033333ADLYR
CDC6CE033333ADLYR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators Low-power low-jitte r bulk-acoustic-wav
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 2.100
Stock:
2.100 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 2100 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Texas Instruments
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
VSON-4
33.333 MHz
50 PPM
30 pF
1.62 V
3.63 V
LVCMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 105 C
1.6 mm (0.063 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.9 mm (0.035 in)
CDC6C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Texas Instruments
Country of Assembly: PH
Country of Diffusion: US
Country of Origin: PH
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V