ANT-868-CW-HWR-RPS
TE Connectivity / Linx Technologies
712-ANT-868-CWHWRRPS
ANT-868-CW-HWR-RPS
Mfr.:
Description:
Antennas RPSMA Tilt Swivel 1/2 Wave Whip 868MHz
ECAD Model:
In Stock: 130
Stock:
130 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
7 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
2.500 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Antennas
RoHS:
REACH - SVHC:
IoT Antennas - LPWAN, LoRaWAN, Sigfox, NB-IoT
Indoor Antennas
Dipole
853 MHz
883 MHz
Cellular (NBIoT, LTE), GSM, UMTS
LoRaWAN, Sigfox
RFID
Whip
Tilt/Swivel
- 2.3 dBi
30 MHz
50 Ohms
2
- 30 C
+ 80 C
1 Band
Panel Mount
Connector
RP-SMA Male
868 MHz
Remote Control, Monitoring, Sensing Networks
142 mm
30 mm
HWR
Tray
Brand: TE Connectivity / Linx Technologies
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: KR
Ground Plane Size: 102 mm x 102 mm