RP73D2B4K53BTDF
TE Connectivity / Holsworthy
279-RP73D2B4K53BTDF
RP73D2B4K53BTDF
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RP 2B 4K53 0.1% 15PPM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RP73
4.53 kOhms
0.1 %
15 PPM / C
1206
3.05 mm (0.12 in)
1.55 mm (0.061 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
250 mW (1/4 W)
200 V