H87K15DYA
TE Connectivity / Holsworthy
279-H87K15DYA
H87K15DYA
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole H8 7K15 0.5% 15PPM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
H8
7.15 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.5 %
15 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
2.5 mm
7.2 mm